Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom w zakresie profesjonalnej dezynfekcji obiektów, TEL-MET Sp. z o.o., jako oficjalny dystrybutor oferuje innowacyjną technologię BIO-dezynfekcji opartą o naturalny, nieszkodliwy dla człowieka i ekologiczny preparat Bio ActiW®

Technologia automatycznego zamgławiania pomieszczeń jest jedną z najbardziej skutecznych i ekologicznych metod dezynfekcji. Przy zastosowaniu biobójczej i wirusobójczej substancji – kwasu podchlorawego to 100% skuteczna, wydajna i ekologiczna metoda likwidacji niebezpiecznych bakterii i wirusów.

Firma Bio ActiW Sp. z o.o. jako nieliczna na świecie opracowała technologię stabilizacji tej niezwykle skutecznej przy dezynfekcji a przy tym naturalnej substancji składającej się jedynie z wody i soli poddanej elektrolizie bez żadnych innych dodatków. W 2018 roku Unia Europejska oficjalnie zatwierdziła kwas podchlorawy jako skuteczny środek odkażający. Badania międzynarodowe potwierdzają szybkie i skuteczne działania kwasu podchlorawego przeciwko wirusom w tym SARS-CoV-2.

Telmet – Bio-dezynfekcja. Bezpieczny system do samodzielnej i skutecznej dezynfekcji.